پتروشیمی غدیر

نقشه

توضیحات

پتروشیمی غدیر در سال ۱۳۸۹ با ظرفیت حدود ۵۰% اسمی شروع به فعالیت نموده و در کنار پتروشیمی اروند،پتروشیمی بندر امام و پتروشیمی آبادان تامین کننده pvc در داخل کشور می باشد.شرکت پتروشیمی غدیر دارای محصول pvc با ظرفیت تولید سالانه ۱۲۰،۰۰۰ تن در سال می باشد که محصول pvc با گرید s65 در حال تولید می باشدکه از لحاظ کیفی از درجه بالایی برخوردار است. سهم اسمی تولید حدود ۱۶% کل تولیدات داخل می باشد. همچنین مطابق بودجه پیش بینی شده حدود ۴۰% محصولات خود را صادر می نماید.

دریافت مسیر از نمایش

اطلاعات مالی شرکت

درصد واگذاری ۹۰٪

میزان سرمایه ۱۳۰۰۰۰۰ م.ر

ظرفیت تولید ۱۲۰۰۰۰ تن

میزان فروش ۴۱۷۰۰۲۴ م.ر

اطلاعات تماس شرکت

۰۶۱۵۲۱۲۴۰۰۰

info@gpc.ir

خوزستان، ماهشهر، منطقه ویژه اقتصادی ،سایت سه

ظرفیت تولید شرکت:

 

محصولات ظرفیت اسمی هزار تن در سال
P.V.C 120

 

کلیاتی درباره شرکت:

معرفی

پتروشیمی غدیر در سال 1389 با ظرفیت حدود 50%  اسمی شروع به فعالیت نموده و در کنار پتروشیمی اروند،پتروشیمی بندر امام و پتروشیمی آبادان تامین کننده pvc در داخل کشور می باشد.شرکت پتروشیمی غدیر دارای محصول pvc با ظرفیت تولید سالانه 120،000 تن در سال می باشد که محصول pvc با گرید s65 در حال تولید می باشدکه از لحاظ کیفی از درجه بالایی برخوردار است. سهم اسمی تولید حدود 16% کل تولیدات داخل می باشد. همچنین مطابق بودجه پیش بینی شده حدود 40% محصولات خود را صادر می نماید.

در سالهای اخیر کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، هندوستان، حوزه cis، ترکیه و … از بازاهای هدف اصلی شرکت پتروشیمی غدیر بوده که در سال 96 با بازاریابی مناسب و به موقع به منظور ایجاد بازارهای هدف جدید موفق به ارسال محموله به کشورهای آفریقایی و اروپای شرقی شده است.

موضوع فعالیت:

ایجاد و اداره واحد های تولیدی در زمینه های صنایع شیمیایی، نفت و پتروشیمی، مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و یا خارج از کشور،انجام عملیات تدارکاتی و بازرگانی در ارتباط با موضوع شرکت،انجام کلیه عملیاتی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای تحقق اهداف شرکت لازم و مفید بوده و یا در جهت اجرای موضوع شرکت ضرورت داشته باشد.

 

 

 

 

وضعیت رقابتی و جایگاه شرکت در صنعت:

جایگاه شرکت در صنعت
شرح ظرفیت تولیدی
پتروشیمی اروند 340،000
پتروشیمی بندر امام 175،000
پتروشیمی غدیر 120،000
پتروشیمی آبادان 110،000

 

بررسی تولید و فروش 5 ساله پتروشیمی غدیر:

kckb_untitled.png

پتروشیمی غدیر طی سالهای مورد بررسی با شیب مناسبی خود را در سالهای اخیر به ظرفیت اسمی رسانده است.پی وی سی پتروشیمی غدیر به دلیل کیفیت مناسب گرید 65 نسبت به محصولات پی وی سی سازهای دیگر بیشترین استقبال را در سالهای اخیر در بورس کالا ایران داشته است.

 

تامین کنندگان مواد اولیه شرکت:

 

مواد اولیه تامین کننده
اتیلن شرکتهای پتروشیمی کشور
کلر شرکتهای پتروشیمی کشور
vcm شرکتهای پتروشیمی کشور
edc شرکتهای پتروشیمی کشور و واردات

 

تامین کنندگان عمده مواد اولیه شرکت های پتروشیمی مارون،پتروشیمی مروارید، پتروشیمی بندر امام، پتروشیمی اروند و پتروشیمی فجر می باشد و عمده مواد اولیه از داخل کشور تامین می گردد.

 

پرداختنی های تجاری و غیر تجاری:

عمده اقلام تشکیل دهنده حسابهای پرداختنی تجاری:

1-اشخاص وابسته (پتروشیمی مارون، پتروشیمی مروارید و پتروشیمی بندر امام)

2-پتروشیمی اروند

3-پتروشیمی فجر

عمده اقلام تشکیل دهنده حسابهای پرداختنی غیر تجاری:

1-اداره دارایی ماهشهر

2-حق بیمه پرداختنی

 

تسهیلات دریافتی:

شرکت در سالهای اخیر هیچگونه تسهیلاتی ریالی و ارزی از بانکها و موسسات اعتباری دریافت ننموده است

ارسال فرم درخواست دانلود فایل اطلاعات شرکت
فرایند های واگذاری